O nas - Gabinet Kosmetologiczny Metamorfoza Tomaszów

O nas

Zespół Gabinetu Kosmetologicznego Metamorfoza

o nas gabinet metamorfoza tomaszów Weronika

Weronika Gwiazdowska

Kosmetolog, Dietetyk Kliniczny, Terapeuta SPA & Wellness

W 2014 roku ukończyłam kosmetologię na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. W 2018 roku zdobyłam tytuł magistra dietetyki klinicznej w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. W tym samym roku uzyskałam kwalifikacje Terapeuty Spa & Wellness o specjalności masaży orientalnych i ajurwedyjskich w Akademii Masażu Karuna w Rytlu.

W 2015 r. stworzyłam Gabinet Kosmetologiczny Metamorfoza. W pracy przyświeca mi idea naturalnej pielęgnacji. Klientki mogą skorzystać z autorskiej oferty rytuałów Spa na ciało oraz peelingów, przygotowywanych z ekologicznych surowców w dniu zabiegu. Podjęłam współpracę z markami kosmetycznymi najwyższej jakości, które w swoich produktach prezentują bliskie mi wartości.

Kosmetologia to dla mnie brak sztywnych schematów, możliwość wyrażenia siebie oraz swojego zamiłowania do natury. Piękno to coś więcej niż tylko ładny, estetyczny wygląd. Ogromną radość sprawia mi wpływanie na zdrowy wygląd skóry oraz poprawę samopoczucia klientek gabinetu. Moje motto brzmi – dzisiaj zrób dla siebie to, za co podziękujesz sobie jutro.

Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy i ciała, masażach orientalnych i ajurwedyjskich oraz dietetyce. W Metamorfozie możesz ze mną umówić się na zabiegi:

o nas gabinet metamorfoza tomaszów Magda

Magdalena Śmigiel

Kosmetolog, Specjalista Podologii, Manicurzystka

We wrześniu 2018 roku ukończyłam licencjat z kosmetologii o specjalności podologia w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. 2 lata później ukończyłam stopień magistra kosmetologii. Nieustannie staram się podnosić swoje kwalifikacje i poszerzać zakres wiedzy. Kierując się tą ideą w sierpniu 2019 roku odbyłam dodatkowo certyfikowany, rozszerzony kurs podologiczny w Broadway Beauty w Katowicach. W 2021 roku ukończyłam kurs elektrokoagulacji brodawek wirusowych w Kosmein – Centrum Szkoleniowym w Łodzi.

Od kiedy pamiętam niezwykle interesował mnie „człowiek”, złożony organizm, w którym zachodzą rozmaite biologiczne procesy. Kosmetologia to dla mnie dziedzina zgłębiająca jego fizjologię, dająca odpowiedź co dzieje się z ludzkim ciałem oraz czego wynikiem są zachodzące zmiany. Co więcej znajomość owych czynników daje ogromną przestrzeń do działania, w trosce zarówno o zdrowie jak i estetykę.

W szeroko pojętej kosmetologii szczególnie zafascynowała mnie dziedzina  podologii. Ogromu satysfakcji dostarcza mi korekcja nieprawidłowości dotykających stopę człowieka. Z kolei zabiegi manicure, które również wykonuję w gabinecie, dają mi dużo frajdy, stwarzają bowiem możliwość wyrazu własnej osoby, stylu czy nawet nastroju.

W Metamorfozie możesz umówić się ze mną na zabiegi:

Katarzyna Deka Kosmetolog

Katarzyna Deka

Kosmetolog

W 2013 roku uzyskałam tytuł magistra kosmetologii na wydziale farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoje doświadczanie w pracy zdobywałam już podczas studiów licencjackich pracując w łódzkich salonach kosmetycznych. Miałam okazję uczyć się od bardziej doświadczonych i rozszerzać swoją wiedzę. Kosmetologiem zostałam z zamiłowania, ponieważ zawsze interesowały mnie tematy związane z kosmetyką i dermatologią, a kierunek ten idealnie to połączył.

Wśród ogromnej gamy zabiegów dostępnych w dziale kosmetologii szczególnie zainteresowała mnie kosmetyka pielęgnacyjna twarzy i ciała. W swojej pracy kieruje się holistycznym podejściem starając się dotrzeć do wszystkich istotnych aspektów życia codziennego, które mogą wpływać na stan naszej skóry oraz całego ciała. Zadowolenie klientów jest dla mnie największą motywacją, dlatego na bieżąco staram się śledzić innowacje z zakresu kosmetologii.

W Metamorfozie możesz umówić się ze mną na zabiegi:

Kochamy Twoją skórę

Zapraszamy Cię do świata pielęgnacji, relaksu i skutecznych terapii. Jesteś dla nas najważniejsza! Zawsze dostosujemy się do Twoich oczekiwań i skupimy się na potrzebach Twojej skóry. Nie polecimy Ci niczego, czego nie przetestowałyśmy na sobie.

Inspiruje nas natura

Współpracujemy z markami kosmetycznymi oferującymi kosmetyki na bazie certyfikowanych surowców naturalnych. Używamy kosmetyków nie testowanych na zwierzętach, w większości z wegańskimi formułami. Wyznajemy zasadę – świeże jest lepsze! Dlatego część kosmetyków
przygotowujemy same na moment przed zabiegiem.

Jesteśmy profesionalistkami

Jesteśmy na bieżąco z panującymi trendami. Uczestniczymy w szkoleniach, konferencjach i webinarach.
Pracujemy wyłącznie na sterylnych lub jednorazowych narzędziach. Pakiet z narzędziami do zabiegu otwieramy przy Tobie. Masz dzięki temu pewność, że zabiegi wykonywane w gabinecie są bezpieczne.

Nie wiesz jakie zabiegi będą dla Ciebie odpowiednie? Chętnie pomożemy.

Możesz również przejść bezpośrednio do rezerwacji online. Zapraszamy!

Menu